Masaj erotic / Republica Cehă / Praga / Masaze Princess
Masaze Princess - Erotic massage in Prague
Masaze Princess - Interior view
Masaze Princess venue photo
Inside Masaze Princess
Masaze Princess ambiance
+27 Vezi tot
Masaj erotic / Republica Cehă / Praga / Masaze Princess

Masaze Princess

Actualizat la

31/03/2025

Preț

€81 - €121 /h Vezi toate prețurile

Despre afacere

A boutique Vinohrady studio that leans into the slow tantric end of the spectrum. Long lingam work, unhurried body to body, one client at a time on Mánesova instead of a factory floor with a room rota.
ℹ Pentru informarea dumneavoastră, aceleași date de contact apar și pe o altă listare pe ErotikMaps: Erotic massage Prague - Erotické masáže....

Prețuri

Servicii Generale Preț
Preț Masaj Corp la Corp €81.00/oră
Preț Masaj Tantra €89.00/oră
Preț Masaj Nuru €89.00/oră
Preț Masaj de Cuplu €105.00/oră
Preț Masaj cu Patru Mâini €121.00/oră

listă de servicii

Nu s-au găsit date



Locație și Program

  • Mánesova 1642/83, 120 00 Vinohrady, Czechia
  • --
Lun 09:00 - 23:00
Mar 09:00 - 23:00
Mie 09:00 - 23:00
Joi 09:00 - 23:00
Vin 09:00 - 23:00
Sâm 09:00 - 23:00
Dum 09:00 - 23:00

Etichete/Proprietăți

Servicii Generale

  • Masaj Tantra

  • Masaj Corp-la-Corp

  • Masaj pentru cupluri

  • Masaj cu patru mâini

Servicii Speciale

  • Uleiuri exotice

Sănătate și Siguranță

  • Personal profesionist


Despre ErotikMaps

ErotikMaps.com este un director de afaceri pentru adulți care ajută afacerile să câștige vizibilitate și să își îmbunătățească clasamentul SEO în rezultatele căutărilor.

Aceasta este listarea ta? Revendică și editează aici →


Verifică site-ul oficial

Mai multe despre acest oraș: Ghid masaj erotic Praga ↗

Verifică site-ul oficial

Recenziile vizitatorilor

Salvează

Nicio recenzie încă. Fii primul care împărtășește experiența ta.

💾 Creează un cont gratuit pentru a-ți urmări recenziile și salva locațiile (opțional)

Lasă gol pentru a posta anonim. Ai deja un cont? Autentificare.

Recenziile sunt verificate înainte de publicare. Fără date personale ale personalului, fără date de contact, fără defăimare. Poți posta anonim.

Vizualizate și de alții


Alte masaje erotice în Republica Cehă

ALEGERILE EDITORULUI

Top 3 site-uri de camere live pentru 2026

Testate manual de echipa noastră. Acestea sunt platformele la care revenim mereu ,
cei mai buni modele, cele mai fluide streamuri, cele mai corecte tokenuri.

⭐ CEL MAI POPULAR

HotCamTV

9.7 / 10
  • Interfață prietenoasă pentru mobil
  • Show-uri publice și private
  • Modele noi zilnic
  • Funcții interactive
VIZITEAZĂ HOTCAMTV
🎁 Acces gratuit la show-urile publice
🏆 CEL MAI BUN ÎN GENERAL

Erotiklive

9.9 / 10
  • Înscriere gratuită
  • Cupluri și solo amatori live
  • Nu necesită card de credit
  • Comunitate activă mare
VIZITEAZĂ EROTIKLIVE
🎁 Primește 200 de tokenuri gratuite
💎 Cea mai bună ofertă

Chaturbate

9.5 / 10
  • Înscriere gratuită
  • Cupluri și solo amatori live
  • Nu necesită card de credit
  • Comunitate activă mare
VIZITEAZĂ CHATURBATE
🎁 Tokenuri gratuite pentru utilizatorii noi
Fotografie pentru (masaj erotic)