Erotisk massasje / Ukraina / Kyiv / Afina Massage
Afina Massage | Erotisk massasje i Kyiv
Afina Massage | Interiørbilde
Afina Massage | Bilde av lokalet
Inne hos Afina Massage
Afina Massage | Atmosfære
+2 Se alle
Erotisk massasje / Ukraina / Kyiv / Afina Massage

Afina Massage

Oppdatert til

06/04/2025

Pris

€35 - €120 /h Se alle priser

Om virksomheten

Sosiale medier

Data ikke funnet


Priser

Generelle tjenester Pris
Pris for enkel massasje €70.00/time
Pris for kropp-til-kropp-massasje €70.00/time
Pris for Nuru-massasje €90.00/time
Pris parmassasje €120.00/time
Pris for firhendig massasje €120.00/time
Spesielle tjenester Pris
Pris for tilgang til Jacuzzi €35.00
Pris for lingam-massasje €35.00

liste over tjenester

(Sensuell erotisk massasje som lar deg ta på den du begjærer og skaper følelser mange ganger sterkere, og forsterker den naturlige tiltrekningen til det motsatte kjønn. I kabinen «Athena» utføres den kun av massasjeterapeuter med velstelte ben. «Foot fetish» | evnen til å nyte den uttrykksfulle skjønnheten i kurvene og formen på kvinners ben)

(Håndverkeren er helt naken. Klassisk fullkroppsmassasje. Kroppsmassasje. En avslapning. Berøring og kyssing på kroppen unntatt intimområdet og ansiktet. Felles dusj med ung kvinne.)

(For de menn som synes tradisjonell erotisk massasje virker for banalt, eller for dem som foretrekker å ha en aktiv rolle, inviterer programmet vårt deg til å være massasjemester for en sjarmerende ung dame. Rollebytte-programmet forutsetter at du gjennom hele prosessen styrer dere begge samtidig, og gir og får din dose nytelse og avslapning. Ømme berøringer og strykninger av den kvinnelige kroppen vil bringe deg til toppen av opphisselse for enhver mann. Tross alt, bare tanken på hvordan hendene dine vil berøre og gli langs hver kurve av den søte damen blir het!

(Håndverkeren er helt naken. Kroppsmassasje. Klassisk fullkroppsmassasje. To avslapninger. Berøring og kyssing på kroppen unntatt intime områder og ansikt. Felles dusj med ung kvinne.)

(Erotisk massasje «Fremmed» | din mystiske og lidenskapelige eventyr. Hvis du bestemmer deg for å ta en pause fra hverdagens gjøremål og andre bekymringer, overgi deg til avslapningens kraft, men samtidig ønsker noe spesielt, så vil dette programmet være det ideelle valget for deg. En sjarmerende fremmed i et lekent kostyme vil binde for øynene dine og demonstrere sine uovertrufne ferdigheter. En delikat og behagelig massasjeseanse vil gi deg tilbake livsenergien, tilføre lidenskap og gi deg et flott humør.)

(VIP-massasje «Afina»: klassisk fullkroppsmassasje, kroppsmassasje, 2 avslapninger, kyss og berøringer unntatt bikiniområdet og ansiktet, lingam-massasje med tenga-testikler, massasje av hodet, striptease, samt valg av ekstra avslapning eller dusj etter massasjen med en dyktig massør, champagne.)

(Berøring og kyssing på kroppen (unntatt intime områder og ansiktet). Massasjen utføres av to massører (to jenter eller mann + jente, etter parets ønske). Program med én massør innebærer å gi massasje til en mann eller kvinne, der den andre partneren er observatør. Program med én massør innebærer å gi massasje til en mann eller kvinne, der den andre partneren er observatør. På slutten av økten vil massørene bringe dere begge til de søteste finalene… eller de vil diskret la dere være alene slik at dere kan praktisere kunsten med kroppslige nytelser.)

Jacuzzi-økt med aquagel-massasje 1600 UAH

Prostatamassasje 2100 UAH

Lingam-massasje med tenga-testikler +1600 UAH

Sted og åpningstider

Man 24H
Tir 24H
Ons 24H
Tor 24H
Fre 24H
Lør 24H
Søn 24H

Stikkord/Egenskaper

Generelle tjenester

  • VIP-rompris

  • Kropp-til-kropp-massasje

  • Par-massasje

  • Lingam-massasje

  • Prostatamassasje

Fasilitetstjenester

  • Jacuzzi tilgjengelig

Betalingsalternativer

  • Online bestilling


Om ErotikMaps

ErotikMaps.com er en voksenbedriftskatalog som hjelper bedrifter med å få synlighet og forbedre sin SEO-plassering i søkeresultater.

Er dette din oppføring? Krev og rediger den her →


Sjekk ut den offisielle nettsiden

Kontaktmetoder

Data ikke funnet

E-postadresse

--

Få veibeskrivelse

--

Gi en vurdering

Sjekk ut den offisielle nettsiden

Kontaktmetoder

Data ikke funnet

E-postadresse

--

Få veibeskrivelse

--

Gi en vurdering

Besøkendes vurderinger

Lagre

Ingen anmeldelser ennå. Bli den første til å dele opplevelsen din.

💾 Opprett en gratis konto for å spore anmeldelsene dine og lagre steder (valgfritt)

La stå tomt for å poste anonymt. Har du allerede en konto? Logg inn.

Anmeldelser sjekkes før publisering. Ingen personopplysninger om ansatte, ingen kontaktinformasjon, ingen ærekrenkelser. Du kan poste anonymt.

Andre har også sett


Annen erotisk massasje i Ukraina

REDAKTØRENS VALG

Topp 3 Live Cam-sider for 2026

Håndtestet av vårt team. Dette er plattformene vi stadig vender tilbake til.
beste modeller, jevneste strømmer, mest rettferdige tokens.

⭐ MEST POPULÆRE

HotCamTV

9.7 / 10
  • Mobilvennlig grensesnitt
  • Offentlige og private show
  • Daglige nye modeller
  • Interaktive funksjoner
BESØK HOTCAMTV
🎁 Gratis tilgang til offentlige show
🏆 BEST SAMLET

Erotiklive

9.9 / 10
  • Gratis å bli med
  • Live amatørpar og solo
  • Ingen kredittkort nødvendig
  • Stort aktivt fellesskap
BESØK EROTIKLIVE
🎁 Få 200 gratis tokens
💎 BESTE VERDIVALG

Chaturbate

9.5 / 10
  • Gratis å bli med
  • Live amatørpar og solo
  • Ingen kredittkort nødvendig
  • Stort aktivt fellesskap
BESØK CHATURBATE
🎁 Gratis tokens for nye brukere
Bilde for (erotisk massasje)